Obchod
Mgr. Bibiana Helexová
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Obec
- Marianka
- Od roku
- 2013
- IČO
- 47 093 013
Mgr. Bibiana Helexová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 900 33 Marianka
- Na trhu od
- 1. mája 2013
- IČO
- 47 093 013
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Podnikanie v číslach
- 13
- rokov na trhu
- 2013
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Mgr. Bibiana Helexová
Mgr. Bibiana Helexová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Marianka. Podniká od 1. mája 2013.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja…, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti a činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Mgr. Bibiana Helexová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 47 093 013
- Dátum vzniku
- 1. mája 2013
- Miesto podnikania
- 900 33 Marianka
- Živnostenský register
- Okresný úrad Malacky, vložka č. 120-17791
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Mgr. Bibiana Helexová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov
-
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
-
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Mgr. Bibiana Helexová?
Miesto podnikania je v obci 900 33 Marianka.
Čím sa Mgr. Bibiana Helexová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja…; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; maloobchod a veľkoobchod.
Aké je IČO – Mgr. Bibiana Helexová?
IČO je 47 093 013.
Odkedy podniká Mgr. Bibiana Helexová?
Podnikanie začalo 1. mája 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.